5109 QUARZITE GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5109 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 308cm / 121inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |
| Block | 5109 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 308cm / 121inch |
| Height | 164cm / 65inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |